Used only for a couple of loads of home grown tomatoes and a couple of loads of jerky, and has been sitting in its box ever since.
I prep food for only one person and have taken the path of least resistance and simply buy what I need. Not cheap, but easy
![Very Happy :D](./images/smilies/icon_biggrin.gif)
$225 plus post.